Legend of Dynasty

Legend of Dynasty, aksiyon oyunları kategorisinde yer alıyor.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut627.92 MB
  • Sürüm3.3.100
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciCMGE Group Limited
Legend of Dynasty indir; Çinli karikatürcü üç krallık dünyasına yeni bir boyut kazandırdı.

2B dövüş taktikleri doğrultusunda hazırlanan Legend of Dynasty mobil oyununda strateji taktikler doğrultusunda hareket edecek, krallığınızı korumak ve yükseltmek için stratejik olarak hareket etmeye hazır olun. Çinli karikatürcü üç krallık dünyasına yeni bir boyut kazandırdı. Profesyonel motor size ultra yüksek tanımlı yerel görüntü kalitesi sunar ve oyun yüksek kare sayımlı duyusal bir şölen için optimize edilmiştir. Stratejik taktiklerinizi kullanmak isterseniz bu oyunu iOS akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

135 görkemli kahraman ve 675 muhteşem yetenekle, özel kaydırmalı ekran savaş kontrolleri, saldırılarınızın ve kemik kıran vuruşlarınızın yoğunluğunu gerçekten hissetmenizi sağlıyor. Her oyun sahnesinde kendi kahramanlarınızı değerlendirerek oyun içerisinde hızlı bir şekilde hamle yapmaya odaklanın. Eşsiz kahramanların etkileşimli olduklarını ve askeri güçlerini patlatabilmek için ilişkilerini geliştirdiklerini izleyin. Eşsiz savaş sahnelerinde etkin bir şekilde performans sergileyerek düşman birliklerini ortadan kaldırın. Savaşın her sahnesinde etkin rol oynayacaksınız.

Oyunu oynayın ve hikaye boyunca ilerledikçe değişen 30'dan fazla film seviyesi film sahnelerini deneyimleyin. Farklı hikaye yollarında eğitim alın ve Bronze Sparrow Terrace'ta arkadaş olun. Gerçek zamanlı savaş dünyasında düşman birliklerini ortadan kaldırarak krallığınızı güçlendirmeye çalışacaksınız. Parmaklarınızın ucunda 375 şık moda kıyafeti olacak. Bu kıyafetler ile karakterlerinizin tarzını özelleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan her bir karakterin üstün yetenekleri vardır. Bu yetenekleri değerlendirin, taktiksel savaş sahneleri içerisinde başarılı olarak hamle yapın.

Fantastik bir dünya içerisinde krallığınızı tehdit eden düşman birliklerini ortadan kaldıracaksınız. Red Cliff savaş alanı, kuşlarla dolu ormanlar, düşen yapraklı avlular, karikatür tarzında çizilen destansı savaş haritaları ve daha bir çok ögeyi değerlendirerek arena içerisinde ilerleme kat edin. Süper gerçekçi hava sahneleri ve sürükleyici bir oyun deneyimi oluşturmak için ışık ve gölge ile dinamik hesaplama sistemi sunuyor. Oyunun kontrol sistemini ele geçirerek kahramanlarınızı daha da kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor bir oyun dünyasına sahip olan Legend of Dynasty dünyasında fantastik oyun karakterlerini değerlendirerek oyunda etkin rol oynayın.

Buz, ateş, büyüler, beş element ve sekiz trigram güçlerini ele geçirerek canavar birliğine karşı güçlü bir performans sergileyebilirsiniz. Her an her yerde savaşarak tecrübelerinizi artıracaksınız. Bu heyecan verici savaş dünyasında aksiyonun ve maceranın keyfini çıkaracaksınız. Savaş alanından geriye kalan kaynakları ele geçirerek krallığınızı yükseltebilirsiniz. Savaş stratejinize yönelik üçlü partiler kurun, yakın ve büyülü savaşların tadını çıkarmak için taktiksel savaş operasyonlarını birleştirin.

Görünüşlerini ve yeteneklerini değiştirmelerini sağlamak için kahramanlarını geliştirin. Fakat bu aşamada stratejik yeteneklerinizi kullanarak hareket etmeniz en doğrusu olacaktır. Üç krallığın en güçlüsü olarak diğer krallıklara hükmetmek isterseniz daha faza beklemenize gerek yok. Bunun için kahraman birliklerini seçin, kendi taktikleriniz doğrultusunda eğitin ve oyunda kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edin. Savaş ruhunuzu zenginleştirecektir. İmparatorluğunuzu ancak stratejiniz ile yükseltebilirsiniz.

Legend of Dynasty indir